NEWSLETTER 
chcesz być na bieżąco z nami dopisz się do newslettera

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail

Wyrażam zgodę dla (dpfgdansk.pl, e-mail:  dpfgdansk@interia.pl) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingowym oraz przesyłania informacji handlowych w formie biuletynu środkami komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail - Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

JAK DO NAS DOJECHAĆ ?

Jadąc od Gdańska (głównego miasta) w kierunku na Warszawę.
Jedź ulicą Elbląską. Miniesz po prawej stronie stację Orlen, potem miniesz zjazd na Warszawę a za wiaduktem na światłach skręcisz w prawo (kierunek giełda kwiatowa/towarowa).

Po lewej stronie zobaczysz dwie bramy. My jesteśmy w tej drugiej :-))
Do zobaczenia.
 

ADRES:

Pomorskie Centrum Czyszczenia Filtrów DPF
80-717 Gdańsk
ul: Miałki Szlak 123
tel. 507 57 65 65
email: dpfgdansk@interia.pl
 
 

 

Jesteśmy do twojej dyspozycji pod adresem email 24h

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pomorskie Centrum Czyszczenia Filtrów DPF w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

mail napisz do nas, jeżeli potrzebujesz przeprowadzić profesjonalną regenerację filtra dpf w Gdańsku.
Regenerujemy i usuwamy objawy zapchanego filtra cząstek stałych oraz czyścimy również katalizatory i filtry z euro 5 i euro 6. 

Usuwanie filtra DPF w Polsce jest nielegalne, napraw objawy zapchanego filtra dpf - bądź eko. Wycięcie DPF (filtr cząstek stałych) powoduje utratę homologacji w twoim aucie. 

Regeneracja filtrów cząstek stałych jest najtańszą formą usuwania objawów zapchanego filtra. Czyścimy filtry DPF każdego rodzaju (suche i mokre) stosowane w każdym aucie.

 znajdź nas na facebooku

 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

ul. Miałki Szlak 123, 80-717 Gdańsk

telefon

telefon:

507 57 65 65

mail

e-mail:

dpfgdansk@interia.pl

 
UA-38424514-2