Zapchany DPF?

Już w Gdańsku! Profesjonalna regeneracja filtrów cząstek stałych.

100% bezpieczeństwa!   100% legalne!  100% skuteczności!

NASZA OFERTA

Pomorskie Centrum Czyszczenie Filtrów DPF, powstało by dostarczać usługę regeneracji filtrów cząstek stałych, wszystkim tym, którzy napotkali się z problemem zapchanego, źle działającego filtra DPF. 

Powodem, tej sytuacji jest niestety złe użytkowanie samochodu. My to rozumiemy - nasi klienci są zabiegani i nie w głowie im pilnowanie terminów, dotyczących odpowiedzialnej jazdy (tzn. jazdy, która pozwoli naszemu filterkowi rozpocząć i zakończyć proces wypalania).

Skutkiem tego jest częste sygnalizowanie przez komputer, że pojawia się jakiś bład z DPF. Brak reakcji kierowcy na ten sygnał prędzej czy później skutkuje zapchaniem się filtra.
Właśnie w tych sytuacjach przychodzimy z pomocą:

 • czyścimy fitlry wszelkiego typu (DPF,FAP, GPF, SCR, KAT)
 • czyścimy filtry do aut osobowych, dostawczych, ciężarowych, rolniczych, budowlanych i autokarów (autobusów)
 • usługę realizujemy na miejscu w Gdańsku
 • usługa obejmuje diagnostykę, czyszczenie i suszenie (w przypadku wszystkich pojazdów) oraz diagnostykę, demontaż, czyszczenie, suszenie, montaż i adaptację komputerową (w przypadku aut osobowych)
 • obsługujemy zlecenia wysyłkowo (dostarcz do nas filtr) - zregenerowany odeślemy tego samego dnia (warunek filtr musi dotrzeć przed 11.00)
 • czas usługi jest zależny od rodzaju filtra, więcej w zakładce cennik i pod numerem telefonu 507576565

 

dchemat

  NASZA MISJA

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy dostrzegli, że wielu użytkowników samochodów (szczególnie diesli) ma problemy z zapychjącym się filtrem cząstek stałych (DPF, FAP).

Do roku 2018 w Polsce nie był to, aż tak wielki problem, gdyż do tego roku panował istny boom na wycinanie DPF.

Jak to motywowali wtedy właściciele tych serwisów? 

-"a po co to Panu!! a po co ekologia! będzie lepsze osiągi mieć! mniej będzie palić!" itd. itd.
Od roku 2018 wycinanie i modyfikowanie układu recylkulacji spalin w Polsce jest prawnie zabronione.

Firmy lub osoby dokonujące tego procederu, niejako oszukują Was użytkowników mówiąc, że to nic się nie stanie, że nikt tego nie wykryje...no, ale jak wykryje, to co wtedy? Zastanawiałeś się, kto poniesie konsekwencje tego działania? No właśnie, jak będzie wtedy wyglądać sytuacja?
Szanowny właścicielu samochodu bez DPF będziesz musiał najpierw:

 • oddać dowód rejestracyjny,
 • zapłacić mandat karny,
 • kupić nowy DPF,
 • zamontować DPF,  zrobić korektę ustawień w komputerze
 • udać się do diagnosty, zrobić przegląd
 • jak już otrzymasz zaświadczenie o poprawnej instalacji, musisz udac się do wydziału komunikacji i odebrać dowód rejestracyjny.

Co za tym wszystkim się kryje? Niestety pieniądze i to bardzo duże pieniądze (rzędu kilku do kilkunastu tysięcy złotych)!!! 

Zatem rodzi się pytanie czy warto, aż tak ryzykować?

 

Tworząc Pomorskie Centrum Czyszczenia Filtrów DPF postanowiliśmy dostarczyć naszym klientom sprawdzone rozwiązanie tego problemu. Wykorzystanie specjalistycznego urządzenia do czyszczenia DPF daje możliwość naprawy wszystkich rodzajów filtrów na rynku, zachowując przy tym relatywnie niski koszt regeneracji.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami na naszej stronie. Zdobądź podstawową wiedzę nt.,  o co tak naprawdę chodzi z tym DPF i czy faktycznie diabeł jest taki straszny jak go malują?
pozdrawiam
Bartosz Włodarczyk
właściciel 

logo_dpfgdansk_

 

mail napisz do nas, jeżeli potrzebujesz przeprowadzić profesjonalną regenerację filtra dpf w Gdańsku.
Regenerujemy i usuwamy objawy zapchanego filtra cząstek stałych oraz czyścimy również katalizatory i filtry z euro 5 i euro 6. 

Usuwanie filtra DPF w Polsce jest nielegalne, napraw objawy zapchanego filtra dpf - bądź eko. Wycięcie DPF (filtr cząstek stałych) powoduje utratę homologacji w twoim aucie. 

Regeneracja filtrów cząstek stałych jest najtańszą formą usuwania objawów zapchanego filtra. Czyścimy filtry DPF każdego rodzaju (suche i mokre) stosowane w każdym aucie.

 znajdź nas na facebooku

 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

ul. Miałki Szlak 123, 80-717 Gdańsk

telefon

telefon:

507 57 65 65

mail

e-mail:

dpfgdansk@interia.pl

 
UA-38424514-2